fbpx

październik 2020

08

11:10:01

Rail22: eksperci przeanalizują prawo kolejowe

12 października 2020 r. w Warszawie, pn. „Prawo kolejowe – legislacja, regulacja i bezpieczeństwo” odbędzie się XVI konferencja z cyklu Rail22. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Pro Kolej przy wsparciu Urzędu Transportu Kolejowego.

Prelegenci przeanalizują wybrane zagadnienia znajdujące się w ustawie o transporcie kolejowym i ocenią dotychczasowe 17 lat jej obowiązywania. Wygłoszone zostaną też autorskie prezentacje ekspertów z zakresu prawa i administracji publicznej oraz przedstawicieli podmiotów rynku kolejowego.

„Będzie również otwarta dyskusja i wymiana wiedzy odnosząca się do przyszłości i potrzeb wynikających z rozstrzygnięć sądowych, kluczowych z punktu widzenia branży” – informuje organizator.

Ze względu na zagrożenia towarzyszące epidemii koronawirusa SARS-CoV-2, część gości będzie uczestniczyła w wydarzeniu za pośrednictwem internetu.

Rail22 jest cyklem międzynarodowych konferencji kolejowych organizowanych przez Fundację Pro Kolej zajmującą się m.in. rozwojem transportu kolejowego, prezentacją potencjału i potrzeb sektora, a także ochroną praw klientów kolei.


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram