fbpx

październik 2020

14

10:10:19

PKP Intercity wprowadziły wyszukiwarkę tanich połączeń

PKP Intercity na swojej stronie internetowej uruchomiły nową zakładkę „Łowcy Super Promo”. Za jej pośrednictwem pasażerowie z tygodniowym wyprzedzeniem znajdą bilety tańsze nawet o 67%.

Dzięki nowemu rozwiązaniu można wyszukiwać bilety na pociągi ekspresowe. To połączenia kategorii Express InterCity Premium. Ceny przejazdów na najpopularniejszych trasach, zgodnie z informacją przewoźnika,  zaczynają się już od 49 zł.

„Siatka połączeń pociągów ekspresowych obejmuje największe miasta w Polsce i turystyczne ośrodki, więc kupując bilet w promocji można odwiedzić m.in. Warszawę, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Poznań, Katowice, Szczecin, Rzeszów czy Kołobrzeg” – podaje PAP.

Promocyjne bilety wyszukane przez system łączą się z obowiązującymi dotychczas zniżkami ustawowymi.  Oznacza to, że m.in. studenci i uczniowie będą mogli podróżować jeszcze taniej. Warunki korzystania z oferty Super Promo oraz tabele opłat za bilety według nowej oferty znajdują się na [stronie] internetowej przewoźnika.


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram