fbpx

grudzień 2020

02

9:12:15

PKP Intercity zachęca do wcześniejszego planowania podróży na święta

Od 27 listopada PKP Intercity rozpoczęło sprzedaż biletów na przejazdy w okresie świąt Bożego Narodzenia. Wcześniejszy zakup to okazja do skorzystania z promocji cenowych i uniknięcia stresu związanego z „walką o miejsce” w czasie obostrzeń związanych z pandemią.

Na swojej stronie internetowej przewoźnik informuje o promocyjnych ofertach skierowanych do pasażerów planujących odbyć podróże w okresie świątecznym. Osoby, które już teraz zdecydują się na zakup biletów do pociągów Express InterCity Premium i Express InterCity, skorzystają z oferty Super Promo (przejazd już od 49 zł). Gdy wszystkie przejazdy w tej promocji zostaną sprzedane, uruchomiona zostanie pula Promo (bilety na wyżej wymienione pociągi będą tańsze nawet o 55%).

Wszystkie pociągi PKP Intercity objęte zostały promocją Wcześniej-Taniej. Umożliwia ona zakup biletu w cenie od 30 do 10 proc. niższej od bazowej – zależnie od terminu, w którym zdecydujemy się na jego nabycie. Świąteczna oferta przewoźnika dotyczy także przejazdów weekendowych i obowiązywać będzie od 19:00 w Wigilię do 6:00 w poniedziałek 28 grudnia.

Wcześniejsza rezerwacja podróży to cenna informacja dla PKP Intercity. Przewoźnik stale obserwuje frekwencję w swoich pociągach, a widząc zwiększone zainteresowanie połączeniami, w miarę możliwości będzie podejmował decyzje o wzmocnieniu ich dodatkowymi wagonami oraz dostosowaniu składów do bieżącego obłożenia w pociągach nie dopuszczając do przekroczenia limitu zajętości 50 proc. miejsc” – zaznacza przewoźnik w informacji dotyczącej biletów promocyjnych zamieszczonej na swojej stronie internetowej.

Mając na uwadze rodzinny charakter świąt, PKP Intercity skierowało swoją ofertę także do osób jadących w grupie. Bilet Rodzinny mogą zakupić pasażerowie odbywający podróż z bliskimi, wśród których jest dziecko poniżej 16 roku życia. Koszt każdego przejazdu jest wtedy niższy o 30%. Ponadto przewoźnik zapewnia, że pasażerowie posiadający ulgi ustawowe mogą z nich korzystać indywidualnie.

Więcej o ofercie świątecznej PKP Intercity przeczytamy [tutaj].

hp


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram