fbpx

grudzień 2020

25

10:12:00

Konkurs „Kolej na zdjęcie” zakończony. Gratulujemy zwycięzcom!

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia nastąpiło rozstrzygnięcie naszego konkursu fotograficznego pod nazwą „Kolej na zdjęcie”. Spośród ponad setki nadesłanych przez Państwa prac redakcyjne jury wyłoniło trzy zwycięskie.

Ze względu na wysoki poziom zgłoszonych fotografii, wybór był bardzo trudny. Finalnie zdecydowaliśmy o przyznaniu nagród trzem autorom: Bartoszowi Koniecznemu, Bartłomiejowi Macierzyńskiemu i Pawłowi Stobińskiemu, którym serdecznie gratulujemy!

Bardzo się cieszę z tej wygranej. To pierwszy konkurs fotograficzny, w którym uczestniczyłem i jestem bardzo szczęśliwy, że moje zdjęcie znalazło się wśród nagrodzonych. To doskonała motywacja na przyszłość!” – mówi nam Bartłomiej Macierzyński.

To dla mnie miła wiadomość, tym bardziej, że nieczęsto mam czas, aby brać udział w takich inicjatywach. Dodatkowo książka traktuje o interesującej mnie tematyce” – dodaje Bartosz Konieczny.

Nagrodami w konkursie są książki „Transsyberyjska. Drogą żelazną przez Rosję i dalej” z podpisem ich autora pana Piotra Milewskiego. Jemu oraz promotorowi książki panu Przemysławowi Corso i wydawnictwu Świat Książki serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pomoc.

Słowo do zwycięzców naszej zabawy skierował Piotr Milewski.

Serdecznie dziękuję Wszystkim Uczestnikom konkursu fotograficznego portalu Serwis Kolejowy, a Zwycięzcom gratuluję. Jestem pod wielkim wrażeniem liczby i jakości przesłanych zdjęć. Wybór najlepszych stanowił nie lada wyzwanie. Dziękuję Redakcji Serwisu Kolejowego za pomysł i zaangażowanie. Życzę jeszcze wielu okazji do fantastycznych fotografii i zapraszam do lektury mojej »kolejarskiej« książki »Transsyberyjska. Drogą żelazną przez Rosję i dalej«. Szerokiej drogi!” – powiedział pisarz.

Poprzez angażowanie Państwa w to przedsięwzięcie chcieliśmy zapoznać Was bliżej z „Serwisem Kolejowym” oraz zmotywować do podzielenia się na forum swoimi pracami i osobistymi spojrzeniami na świat kolei. Udało się, dziękujemy! Jednocześnie zachęcamy do dalszego czytania SK i śledzeniu nas w mediach społecznościowych. Przygotowujemy już kolejny konkurs, o którym poinformujemy na początku nadchodzącego roku.

Serwis Kolejowy


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram