fbpx
źródło: kolejedolnoslaskie.pl

styczeń 2021

10

12:01:00

Koleje Dolnośląskie zapraszają do konkursu o tematyce kolejowej

Pozytywna jazda – kultura w pociągu okiem dzieci i młodzieży” to hasło konkursu artystycznego organizowanego przez Koleje Dolnośląskie. Inicjatywa skierowana jest do dzieci i młodzieży z dolnośląskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Zadaniem uczestników konkursu będzie wykonanie pracy plastycznej lub zrealizowanie krótkiego nagrania w formie wideo. Uczniowie mogą wykorzystać dowolną technikę, prace mogą mieć m.in. formę obrazu, grafiki komputerowej czy wyklejanki. Jeśli zdecydują się na nagranie filmu, muszą pamiętać, że jego długość powinna wynosić od 30 do 60 sekund.

Tematyka pracy konkursowej musi być związana z propagowaniem pozytywnych zachowań i dobrych obyczajów w czasie podróży koleją. Organizatorzy wskazują, że podczas oceny nadesłanych prac pod uwagę szczególnie będą brane kreatywność i ciekawe ujęcie tematu.

Dla zwycięzców konkursu przygotowano atrakcyjne nagrody. Wśród nich znajdują się: dzień pracy na kolei, szkolenie na symulatorze pociągu, tablety, power banki, książki i kolejowe gadżety.

Organizatorzy czekają na nadsyłanie prac do 31 stycznia 2021 roku. Wszystkie szczegółowe informacje, formularze zgłoszeniowe i adres do wysyłki prac konkursowych są dostępne na [stronie internetowej] przewoźnika.

pg


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram