fbpx
Źródło: Facebook.com/Koleje Wielkopolskie sp. z o.o.

styczeń 2021

31

5:01:46

Wirtualny spacer po wnętrzu pociągu Kolei Wielkopolskich

Najnowszy pojazd spalinowy Kolei Wielkopolskich, 36WEhd, doczekał się wyjątkowej prezentacji – powstał wirtualny spacer po jego wnętrzu. „Wiemy, że wielu kolejowych entuzjastów nie tylko uwielbia podróżować pociągami, ale również po prostu je eksplorować” ­– podkreśla przewoźnik.

Koleje Wielkopolskie przygotowały interaktywną aplikację i zapraszają do zwiedzania pociągu w innowacyjny sposób, w dowolnym miejscu i czasie.

Wirtualną wycieczkę tworzy kilkadziesiąt panoram, które są ze sobą połączone. Pozwala to na płynny spacer po pociągu za pomocą wskaźników, a kliknięcie w ikonki informacyjne umożliwia obejrzenie wszystkiego, co znajduje się dookoła. Można zobaczyć także wnętrze kabiny maszynisty.

Pociągi 36WEhd to trzyczłonowe pojazdy wyprodukowane przez firmę NEWAG, które zostały włączone do eksploatacji Kolei Wielkopolskich w listopadzie 2020 roku. Składy posiadają 170 miejsc siedzących, a ich prędkość eksploatacyjną określono na co najmniej 120 km/h.

Interaktywny spacer po pociągu można znaleźć w sekcji Turystyka na [stronie przewoźnika].

Źródło: Koleje-wielkopolskie.pl
Źródło: Koleje-wielkopolskie.pl
Źródło: Koleje-wielkopolskie.pl

Źródło tekstu: Koleje Wielkopolskie/Serwis Kolejowy


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram