fbpx
pixabay.com

luty 2021

12

10:02:36

Jeszcze tylko dziś można zapisać się na kolejne spotkanie w ramach TOB

Centrum Unijnych Projektów Transportowych zachęca do udziału w webinarium w ramach Transportowego Obserwatorium Badawczego (TOB). Najbliższe spotkanie, pod hasłem „Tabor kolejowym – potrzeby i możliwości”, odbędzie się 24 lutego. Termin zapisów upływa dziś.

Jak podaje CUPT ze wsparciem środków unijnych i krajowych polska kolej staje się coraz bardziej nowoczesna, bezpieczna i dostępna. W kraju jest coraz więcej pociągów zapewniających pasażerom szybkie i komfortowe podróże. Przed branżą nadal stoi jednak szereg wyzwań i możliwości.

Zostaną one przeanalizowane podczas kolejnego spotkania eksperckiego w ramach TOB. Wśród prelegentów znajdą się m.in. przedstawiciele spółek Siemens Mobility, Alstom Konstal, Newag czy CPK. Dyskusje będą dotyczyły takich tematów jak potrzeby współczesnej kolei czy planowanie zapotrzebowania na przewozy.

Spotkanie odbędzie się w formie wirtualnej. Wszystkie szczegóły techniczne odnośnie jego przebiegu zostaną przesłane uczestnikom drogą elektroniczną. Agenda webinarium dostępna jest [tutaj].

CUPT przypomina wszystkim zainteresowanym, że udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Należy jednak pamiętać, że ilość miejsc jest ograniczona i decydująca będzie kolejność zgłoszeń.

Zapisów można dokonywać drogą elektroniczną, wysyłając wiadomość na adres tob@cupt.gov.pl. Ostateczny termin zgłoszeń upływa dzisiaj, potwierdzenia uczestnictwa będą wysyłane w najbliższych dniach.

Transportowe Obserwatorium Badawcze (TOB) działa w ramach CUPT od końca 2017 r. Zgodnie z założeniami, tworzy możliwość rozwijania dobrych praktyk, wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy różnymi interesariuszami zaangażowanymi w proces przygotowania i realizacji projektów transportowych. Wspomaga też budowę systemu ewaluacyjnego oraz bieżącego monitoringu procesów rozwojowych zachodzących w kraju i efektów prowadzonej polityki transportowej w ujęciu krajowym i regionalnym.

pg


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram