fbpx
Źródło: Wikimedia.org/Koefbac

luty 2021

23

11:02:43

Poznań: mężczyzna zginął pod kołami pociągu

Przed godziną 3 doszło dziś do śmiertelnego wypadku kolejowego. W okolicach stacji Poznań Dębina mężczyzna wpadł pod pociąg PKP Intercity – podała strona internetowa poznańskiego wydania „Gazety Wyborczej”.

Rzecznik prasowy poznańskiej policji st. sierż. Marta Mróz poinformowała portal, że do tragicznego wypadku doszło w nocy z poniedziałku na wtorek przy stacji PKP Dębina na poznańskim Dębcu. Na razie nie znamy wieku ofiary i przyczyn wypadku.

Ofiara wpadła pod pociąg przewoźnika PKP Intercity „Rozewie” jadący ze Śląska do Gdyni. Po zdarzeniu na miejscu pracowała policja i prokuratura. Pasażerowie podróżujący składem skorzystali z komunikacji zastępczej.

To kolejny tragiczny wypadek kolejowy w ostatnich dniach. W niedzielę doszło do śmiertelnego potrącenia mężczyzny w [Malborku], a wczoraj pieszy zginął pod kołami Pendolino w podwarszawskim [Piastowie].

Aktualizacja: Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 45-letni mężczyzna został potrącony na skrzyżowaniu skrzyżowania ulicy Wiśniowej z torami kolejowymi.

pg


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram