fbpx
Źródło: Twitter.com/Centralny Port Komunikacyjny

marzec 2021

02

12:03:43

Centralny Port Komunikacyjny zaprasza na drugą edycję wydarzenia „CPK Live!”

3 marca o godz. 10 rozpocznie się druga edycja eventu „CPK Live!”. Wydarzenie organizowane przez spółkę Centralny Port Komunikacyjny odbędzie się w przestrzeni wirtualnej.

„CPK Live!” to połączenie debaty i warsztatów eksperckich. W związku ze zbliżającym się Dniem Kobiet bohaterkami wydarzenia będą kobiety, które zawodowo związane są z transportem lotniczym i kolejowym – czytamy na stronie Cpklive.pl.

„Poprzez CPKLive! Chcemy zaproponować Państwu udział w debatach ekspertów, których tematem będą m.in. inwestycje kolejowe i lotniskowe realizowane w ramach programu CPK. CPKLive! to również okazja, żeby przyjrzeć się naszej codziennej pracy” – wskazuje prezes CPK Mikołaj Wild.

Źródło: Twitter.com/Centralny Port Komunikacyjny

„Jak powstają plany linii kolejowych i skąd wiadomo, że pociągi pojadą zgodnie z przewidywaniami? Odpowiedź na to i inne pytania poznacie podczas warsztatów „GIS, BIM, Asset Management - zanim pojedzie pierwszy pociąg” w ramach wydarzenia CPKLive! Women, które specjalnie dla Was poprowadzi Aleksandra Falana – Specjalista ds. BIM” – czytamy we wpisie CPK na Facebooku.

Agenda wydarzenia:

10:00 – StartCPK LIVE! Women

10:05 – Wystąpienie Prezesa CPK Mikołaja Wilda

10:20 – Studio CPK Talks | Lotnisko

10:45 – Studio CPK Works | Warsztaty symultaniczne:

  • Małgorzata Popławska, Zastępca Dyrektora Biura Strategii i Planowania Lotniska: Prognozowanie w procesie Master Planu lotniska
  • Ewelina Tyszko-Szymańska, Specjalista ds. ocen oddziaływania na środowisko: Rola środowiska w procesie inwestycyjnym
  • Aleksandra Falana, Specjalista ds. BIM: GIS, BIM, Asset Management - zanim pojedzie pierwszy pociąg

11:50 – Studio CPK Talks | Kolej

12:10 – CPK od kuchni | Pełnomocnik Rządu ds. CPK Marcin Horała
odpowiada na pytania telefoniczne uczestników

13:00 – Zakończenie CPK LIVE! Women

Chętni do udziału w evencie muszą wypełnić formularz rejestracyjny. Można znaleźć go [tutaj]. Zgłoszenia można przesłać do jutra, do godziny 10.

pg


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram