fbpx
Źródło: Pixabay.com

marzec 2021

16

9:03:51

UTK informuje o nowych szkoleniach w Akademii Bezpieczeństwa Kolejowego

Jakie są zasady certyfikacji podmiotów odpowiedzialnych za utrzymanie, jak zarządzać zmianami w pojazdach kolejowych, a także jak złożyć wniosek w OSS – to niektóre tematy nowych szkoleń Akademii Bezpieczeństwa Kolejowego. Zajęcia ruszają od 24 marca 2021 r. Podobnie jak dotychczas, organizowane będą zdalnie.

Szkolenia odbędą się w następujących terminach:

  • 24 marca 2021 r. – Zasady certyfikacji podmiotów odpowiedzialnych za utrzymanie oraz funkcji utrzymania.
  • 8 kwietnia 2021 r. – Warsztaty dla ECM – Utrzymanie a zarządzanie zmianami na pojazdach.
  • 15 kwietnia 2021 r. – Obsługa One Stop Shop.

Na warsztaty można zapisywać się na stronie ABK od 16 marca 2021 r.

W ramach prowadzonego przez Urząd Transportu Kolejowego projektu Akademia Bezpieczeństwa Kolejowego do czerwca 2022 r. przeprowadzone zostaną bezpłatne szkolenia dla minimum 3 tys. przedstawicieli rynku kolejowego.

Celem ABK jest kształtowanie bezpiecznego i konkurencyjnego oraz sprawnie funkcjonującego systemu kolejowego przez wyrównywanie poziomu wiedzy i kompetencji uczestników sektora transportu kolejowego. Akademia będzie również stanowić platformę upowszechniającą i wspomagającą wymianę dobrych praktyk.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Źródło tekstu: UTK/Serwis Kolejowy


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram