fbpx
Źródło: Pccintermodal.pl

kwiecień 2021

01

2:04:14

PCC Intermodal ogłasza nabór ofert dot. budowy nowego terminalu

Do 23 kwietnia 2021 r. podmioty zainteresowane mogą składać oferty dotyczące opracowania dokumentacji projektowej terminalu przeładunkowego w Ropczycach. Zamawiającym jest firma PCC Intermodal S.A.

Spółka zaznacza, że warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w postępowaniu przetargowym jest dostarczenie jej drogą mailową pisma zgłaszającego kandydaturę do 2 kwietnia. Następnie PCC Intermodal S.A. oczekiwać będzie na oferty dotyczące opracowania dokumentacji projektowej.

Podmiot wybrany do realizacji inwestycji zobowiązany zostanie m.in. do wykonania projektu budowy terminalu oraz uzyskania wymaganych pozwoleń w terminie do 28 lutego 2022 r.

PCC Intermodal zakłada, że nowy obiekt, który powstanie w Ropczycach, posiadać będzie m.in. układ drogowy i parking przystosowany do potrzeb pojazdów ciężarowych, plac składowania kontenerów oraz miejsca do ich naprawy i obsługi. Ponadto wzniesione mają być budynki biurowe i techniczne, a także hale, w których znajdą się warsztaty czy magazyny.

Rozbudowana zostanie również infrastruktura kolejowa. Na terenie terminalu mają funkcjonować 4 tory przeładunkowe, minimum trzy tory parkingowe i układ dojazdowy do obiektu.

Szczegóły dotyczące zadania „Budowa kontenerowego terminala przeładunkowego wraz z obiektami towarzyszącymi na terenie Miasta Ropczyce” dostępne są na [stronie] internetowej PCC Intermodal S.A.

hp


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram