fbpx
Źródło: Bezpieczny-przejazd.pl

kwiecień 2021

16

8:04:31

Wypadek na torach w Koszalinie. Nie żyje 56-letnia kobieta

Do godziny 21 trwały utrudnienia w ruchu pociągów związane z wypadkiem, jaki miał miejsce 15 kwietnia niedaleko dworca PKP w Koszalinie. Pod kołami pociągu zginęła 56-letnia kobieta, która po godz. 17 przechodziła przez tory w niedozwolonym miejscu.

Serwis internetowy Radia Zet informuje, że do śmiertelnego potrącenia doszło na wysokości ul. Władysława IV w Koszalinie. Według pierwszych doniesień, jakie pojawiły się w lokalnych mediach, pod pociąg PKP Intercity relacji Szczecin Główny – Olsztyn Główny rzuciła się osoba chcąca odebrać sobie życie. Późniejsze ustalenia policji wykluczyły samobójstwo.

Portal „Głos Wielkopolski” poinformował, że w wyniku potrącenia przez pociąg śmierć poniosła 56-letnia kobieta, która przechodziła przez tory w niedozwolonym miejscu. Pasażerom składu nic się nie stało.

Na miejscu czynności wyjaśniające dokładny przebieg zdarzenia prowadziła policja pod nadzorem prokuratora. Podjęto także działania mające ustalić tożsamość ofiary.

W związku z wypadkiem wystąpiły utrudnienia w ruch pociągów. PKP Intercity oraz Polregio uruchomiły na ten czas komunikację zastępczą. Linia kolejowa została udrożniona około godz. 21.

hp


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram