fbpx
Źródło: Facebook.com/OSP – KSRG w Sędziszowie Małopolskim

kwiecień 2021

21

10:04:17

Podkarpacie: 51-latek z obrażeniami nóg. Przekraczał tory w niedozwolonym miejscu

O dużym szczęściu może mówić 51-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego, który we wtorek (20.04.) przekraczał tory w niedozwolonym miejscu, niedaleko stacji PKP w Sędziszowie Małopolskim (woj. podkarpackie). Mężczyzna doznał obrażeń nóg w wyniku potrącenia przez pociąg jadący z Przemyśla do Czech.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że dwóch mężczyzn przechodziło przez torowisko. Jeden z nich przewrócił się, drugi próbował mu pomóc wstać. Niemniej jednak doszło do potrącenia mężczyzny przez pociąg” - powiedział cytowany przez portal Rzeszow-news.pl sierż. sztab. Wojciech Tobiasz z KPP w Ropczycach.

Jak podają lokalne media, mężczyźnie udzielono pomocy medycznej. Na miejsce zdarzenia wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 51-latek z obrażeniami nóg trafił do szpitala.

Czynności wyjaśniające prowadziła policja. Maszynista był trzeźwy. Regularny ruch pociągów został przywrócony około godziny 17.

hp


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram