fbpx
Źródło: Podkarpacka.policja.gov.pl

kwiecień 2021

29

10:04:40

Tragiczny wypadek kolejowy koło stacji Wrocław Gądów

28 kwietnia około godz. 21 na linii kolejowej niedaleko stacji Wrocław Gądów pod kołami pociągu zginął mężczyzna. Ofiara najprawdopodobniej przechodziła przez tory w niedozwolonym miejscu – informuje „Gazeta Wrocławska”.

Policja, prokurator oraz cztery zastępy straży pożarnej skierowane zostały do tragicznego wypadku, jaki miał miejsce na trasie między wrocławskimi stacjami Gądów i Nowy Dwór. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ofiarą jest mężczyzna w wieku około 60-70 lat.

Najprawdopodobniej doszło do nieszczęśliwego wypadku w miejscu, w którym przechodzenie przez tory jest niedozwolone. Być może mężczyzna nie usłyszał nadjeżdżającego pociągu" – powiedział cytowany przez portal Gazetawroclawska.pl podkomisarz Wojciech Jabłoński z KWP we Wrocławiu.

Jak poinformowała policja, maszynista był trzeźwy. Trwają czynności ustalające okoliczności wypadku oraz tożsamość ofiary.

hp


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram