fbpx
Źródło: Polregio.pl

Maj 2021

01

2:05:00

Podlaskie: ruszyły codzienne kursy pociągów na trasie Białystok – Waliły

Podpisując w grudniu 2020 r. nową umowę z Polregio na wykonywanie przewozów kolejowych w regionie, Zarząd Województwa Podlaskiego zdecydował o wprowadzeniu codziennych połączeń na trasie Białystok – Waliły w okresie 1 maja – 26 września br. Od lipca 2016 roku połączenia były realizowane w sezonie letnim, tylko w weekendy.

W tegorocznej ofercie znalazły się dwie pary pociągów. Odjazdy z Białegostoku o godz. 4:50 (od poniedziałku do piątku), 8:52 (soboty i niedziele), 15:45 (codziennie). Odjazdy z Walił: 5:49 (od poniedziałku do piątku), 10:27 (soboty i niedziele), 16:51 (codziennie).

Jak zawsze, dzięki dogodnym przesiadkom w Białymstoku, z oferty będą mogli skorzystać mieszkańcy innych miejscowości województwa podlaskiego, a także innych regionów Polski.

Przewoźnik informuje, że na trasie Białystok – Waliły, tak jak w poprzednich sezonach, będzie obowiązywać oferta „Bilet dobrych relacji”. Ceny za przejazdy nie zmieniają się, np. bilet normalny na przejazd z Białegostoku do Walił w dalszym ciągu kosztuje 5,30 zł.

W związku z wprowadzeniem codziennego terminu kursowania pociągów, oferta promocyjna zostanie rozszerzona. Od 10 maja br. będą dostępne bilety miesięczne w dwie strony. Na przykład za bilet miesięczny na przejazd z Białegostoku do Walił i z powrotem zapłacimy tylko 99 zł. Cena biletu według podstawowej taryfy Polregio wynosi 250 zł. Osoby uprawione do korzystania z ulg ustawowych, np. studenci, uczniowie czy posiadacze Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny, będą mogli kupić bilety jeszcze taniej, zgodnie z posiadanymi uprawnieniami.

Źródło tekstu: Polregio/Serwis Kolejowy


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram