fbpx
Źródło: Youtube.com/UTK Kolejowe ABC

maj 2021

02

3:05:00

„Rogatek w podróży” - Kolejowe ABC ogłasza konkurs dla dzieci

Kolejowe ABC zaprasza najmłodszych do udziału w konkursie plastycznym „Rogatek w podróży”. Do wygrania są plecaki z nadrukiem postaci bohatera kampanii.

Konkurs rozpoczął się 26 kwietnia 2021 r. (od momentu jego ogłoszenia na Facebooku, na profilu „Kolejowe ABC”) i trwa do 4 maja 2021 r. do godziny 23:59. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone 7 maja 2021 r. w poście na Facebooku, na profilu „Kolejowe ABC”.

Aby wziąć udział w konkursie, należy:

- wykonać (dowolną metodą) pracę plastyczną pokazującą, co Rogatek, bohater Kampanii Kolejowe ABC, powinien zabrać ze sobą w podróż pociągiem,

- oraz opublikować zdjęcie pracy plastycznej w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku, na profilu „Kolejowe ABC”.

Oceniane będą pomysł i kreatywność wykonanej pracy plastycznej. Jury wybierze 5 zdjęć przedstawiających najciekawsze i najbardziej oryginalne prace. Każdy z pięciu Laureatów otrzyma plecak dziecięcy z nadrukiem postaci bohatera Kampanii Kolejowe ABC, nosorożca Rogatka.

Jeśli masz mniej niż 13 lat, poproś opiekuna prawnego o zgłoszenie i wysłanie odpowiedniego oświadczenia (jest ono załącznikiem do Regulaminu konkursu).

Regulamin oraz więcej informacji dotyczących konkursu dostępne są [tutaj].

Kampania Kolejowe ABC realizowana przez Urząd Transportu Kolejowego to ogólnopolska kampania informacyjno-edukacyjna z zakresu bezpieczeństwa kolejowego skierowana do dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym oraz ich nauczycieli i wychowawców.

Źródło tekstu: Kolejowe ABC/Serwis Kolejowy


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram