fbpx
Źródło: Pixabay.com

maj 2021

02

8:05:00

UTK zaprasza na majowe szkolenia w ramach Akademii Bezpieczeństwa Kolejowego

Jak zarządzać zmianami w pojazdach kolejowych, a także co należy wiedzieć o eksploatacji i stanie technicznym pojazdów kolejowych – to tematy nowych szkoleń Akademii Bezpieczeństwa Kolejowego. Zajęcia ruszają od 6 maja 2021 roku. Podobnie jak dotychczas, organizowane będą zdalnie.

Szkolenia odbędą się w następujących terminach:

  • 6 maja 2021 r. – Warsztaty dla ECM – Utrzymanie a zarządzanie zmianami na pojazdach – jest to powtórzenie szkolenia realizowanego 8 kwietnia;
  • 20 maja 2021 r. – Eksploatacja i stan techniczny pojazdów kolejowych

Na warsztaty można zapisywać się [na stronie ABK].

W ramach prowadzonego przez Urząd Transportu Kolejowego projektu Akademia Bezpieczeństwa Kolejowego do czerwca 2022 roku przeprowadzone zostaną bezpłatne szkolenia dla minimum 3 tys. przedstawicieli rynku kolejowego.

Celem ABK jest kształtowanie bezpiecznego i konkurencyjnego oraz sprawnie funkcjonującego systemu kolejowego przez wyrównywanie poziomu wiedzy i kompetencji uczestników sektora transportu kolejowego. Akademia będzie również stanowić platformę upowszechniającą i wspomagającą wymianę dobrych praktyk.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Źródło tekstu: Utk.gov.pl/Serwis Kolejowy


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram