fbpx
Źródło: Biala-podlaska.policja.gov.pl

maj 2021

05

10:05:12

Małaszewicze: tragiczny wypadek na torach z udziałem pieszej

We wtorek przed godz. 7 służby ratunkowe otrzymały informację o wypadku, do jakiego doszło z udziałem pociągu i pieszej na torach kolejowych w Małaszewiczach (woj. lubelskie). Pomimo reanimacji kobiety nie udało się uratować.

Jak informuje TVP Info, do śmiertelnego potrącenia doszło na torach w ciągu ulicy Parkowej. Na miejsce wypadku skierowano straż pożarną, zespół ratownictwa medycznego, policję oraz służby kolejowe. Pomimo podjętej reanimacji 62-letnia mieszkanka gminy Terespol zmarła.

Ze wstępnych ustaleń opublikowanych przez Komendę Miejską Policji w Białej Podlaskiej wynika, że do potrącenia doszło, gdy kobieta przechodziła przez wyłączony z ruchu przejazd kolejowy. Kiedy piesza znajdowała się pomiędzy dwoma torami, nadjechał pociąg osobowy relacji Łuków – Terespol.

Podczas realizowania wstępnych czynności funkcjonariusze ustalili, że maszynista był trzeźwy. Śledztwo mające wyjaśnić dokładny przebieg zdarzenia prowadzą policjanci pod nadzorem prokuratora.

hp


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram