fbpx
Źródło: Facebook.com/OSP Żyrardów

maj 2021

12

10:05:43

Radziwiłłów: zderzenie pociągu i auta na przejeździe kolejowym

We wtorek w godzinach wieczornych na przejeździe kolejowym w Radziwiłłowie (woj. mazowieckie, pow. żyrardowski) doszło do zderzenia pociągu pasażerskiego z autem osobowym. Ranny został kierowca samochodu.

Jak poinformował TVN Warszawa, do zdarzenia doszło na strzeżonym przejeździe kolejowym. W wyniku kolizji poszkodowany został kierowca samochodu. Z rozbitego auta uwolnili go strażacy. Rannego przewieziono do szpitala.

Osoba jest przytomna i jest z nią kontakt” – informował w czasie akcji ratunkowej Jarosław Belina z żyrardowskiej straży pożarnej, cytowany przez Tvn24.pl

Pociągiem podróżowało 70 osób. Żadna z nich nie odniosła obrażeń. W dalszą podróż pasażerowie udali się komunikacją zastępczą zapewnioną przez kolej.

W wyniku zdarzenia przejazd kolejowy był zablokowany. Ruch pociągów na odcinku Radziwiłłów - Skierniewice odbywał się po jednym torze.

hp


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram