fbpx
Źródło: Mazowieckie.com.pl

maj 2021

14

2:05:46

Koleje Mazowieckie zachęcają do wzięcia udziału w akcji „Koleją do Kultury”

Wraca organizowana przez Koleje Mazowieckie (KM) akcja promocyjna „Koleją do Kultury”. Przewoźnik w ramach przedsięwzięcia zawarł umowy z instytucjami kultury, dzięki czemu podczas odwiedzania obiektów należących do partnerów akcji, przy okazaniu biletu KM otrzymać można zniżkę na bilet wstępu.

Na swojej stronie internetowej przewoźnik informuje, że oferta „Koleją do Kultury” zostaje wznowiona w związku z odmrażaniem przez rząd działalności placówek kulturalnych. Wraz z początkiem maja odblokowano zwiedzającym możliwość odwiedzania instytucji prowadzących działalność na świeżym powietrzu. W kolejnym etapie mają zostać otwarte także wydarzenia organizowane w obiektach zamkniętych.

„Przez kilka ostatnich miesięcy wiele placówek kultury było zmuszonych działać wyłącznie online. Co prawda nie brakowało interesujących wydarzeń, a jednak nic nie zastąpi wizyty w teatrze, w kinie czy na wystawie. Jestem przekonany, że po tym »kulturalnym poście« muzea, teatry, kina oraz wszystkie inne placówki kultury na nowo zapełnią się widzami. Ja zachęcam do tego, by w ramach wznowionej akcji »Koleją do Kultury« skorzystać ze zniżek u naszych partnerów, oferowanych posiadaczom biletów Kolei Mazowieckich” – powiedział prezes zarządu KM Robert Stępień.

Jak wskazuje przewoźnik na swojej stronie internetowej, „zasada skorzystania ze zniżki jest prosta – wystarczy mieć bilet na przejazd pociągiem Kolei Mazowieckich i okazać go podczas wizyty w placówce kultury”.

Wykaz instytucji będących partnerami akcji promocyjnej dostępny jest [tutaj].

hp


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram