fbpx
Źródło: Facebook.com/Straż Pożarna OSP-Ożarów Maz.

maj 2021

17

2:05:17

Śmiertelny wypadek kolejowy w pobliżu stacji Warszawa Gołąbki

Do śmiertelnego wypadku kolejowego z udziałem pieszego doszło wczoraj w okolicach stacji PKP Warszawa Gołąbki. W godzinach wieczornych młody mężczyzna wpadł pod pociąg, ginąc na miejscu – poinformował portal TVN Warszawa.

Z informacji przekazanych przez służby wynika, że ofiara wypadku przechodziła przez tory w miejscu niedozwolonym. Pieszy wpadł pod pociąg osobowy Kolei Mazowieckich relacji Warszawa Wschodnia – Łowicz, odnosząc śmiertelnie obrażenia. Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do służb przed godziną 21. Po przybyciu lekarzy i mundurowych na miejsce, stwierdzono zgon ofiary – młodego mężczyzny w wieku około 18 lat. Nie ma informacji świadczących o tym, że maszynista, załoga pociągu lub pasażerowie odnieśli jakiekolwiek obrażenia.

Przy usuwaniu skutków wypadku pracowały trzy zastępy straży pożarnej – z Ursusa oraz Ożarowa Mazowieckiego, a także służby ratownicze i policja. Na miejscu zdarzenia przeprowadzono oględziny pod nadzorem prokuratury. Warszawski ZTM informował o wstrzymaniu ruchu pociągów na trasie Ożarów Mazowiecki – Warszawa Gołąbki. Kursy zostały przywrócone po kilku godzinach.

pg


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram