fbpx
Źródło: Wtp.waw.pl

maj 2021

19

9:05:44

WTP otworzył dwa POP-y przy stacjach metra

Pasażerowie mogą już korzystać z Punktów Obsługi Pasażerów przy stacjach metra Rondo ONZ i Dworzec Gdański. Jak informuje Warszawski Transport Publiczny, obiekty są ponownie otwarte od 17 maja.

W czasie pandemii spadła liczba osób korzystających z komunikacji miejskiej, a POP-y zmieniły tryb funkcjonowania – działały w reżimie sanitarnym i na jedną zmianę. W ostatnich tygodniach coraz więcej osób zaczęło jeździć do pracy, niedługo do szkół wróci też wielu uczniów. To oznacza większą liczbę pasażerów Warszawskiego Transportu Publicznego i więcej osób, które będą chciały załatwić swoje sprawy. Dlatego od poniedziałku 17 maja zaczęły działać dwa kolejne punkty.

Osoby ubiegające się o Abonament Mieszkańca w Strefie Płatnego Parkowania Niestrzeżonego, mogą udać się przede wszystkim do punktu przy stacji metra Rondo ONZ. Ten POP jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00.

Ponownie został też uruchomiony POP przy stacji metra Dworzec Gdański. Punkt jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-16:00.

Przypominamy też, że od 4 maja do pracy wróciły dwa inne Punkty. W POP-ie na Lotnisku Chopina można załatwić swoje sprawy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-16.00. Punkt w CH Blue City zaprasza pasażerów od poniedziałku do soboty, od 11.00 do 19.30.

Źródło tekstu: Wtp.waw.pl/Serwis Kolejowy


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram