fbpx
Źródło: Pixabay.com/Jo_Johnston

maj 2021

25

8:05:07

26 maja kolejne spotkanie Ogólnopolskiego Forum Kolejowego

Urząd Transportu Kolejowego zaprasza na kolejną debatę związaną z Europejskim Rokiem Kolei, która odbędzie się w najbliższą środę, 26 maja. Tym razem eksperci, przedstawiciele branży i politycy będą rozmawiać o funduszach unijnych jako o czynniku wspomagającym rozwój transportu kolejowego w Polsce.

Wydarzenie zaplanowane jest w formule mieszanej: prezentacje będą przedstawiane zdalnie, a panel dyskusyjny odbędzie się w formie transmisji dyskusji ekspertów zaproszonych do siedziby Urzędu Transportu Kolejowego.

Spotkanie podzielone będzie na dwa bloki. Podczas pierwszej części przewidziane są wystąpienia prelegentów. Przedstawią oni osiągnięcia beneficjentów programów unijnych w zakresie optymalnego wykorzystania otrzymywanych funduszy. W drugiej części przedstawiciele ministerstw oraz Centrum Unijnych Projektów Transportowych zaprezentują aktualne priorytety i cele polityki transportowej.

Spotkanie odbędzie się w środę 26 maja w godzinach 10.00-14.00. Program spotkania znajduje się [tutaj]. Link do transmisji otrzymają osoby, które wcześniej zgłoszą się poprzez [formularz]. W trakcie spotkania zapewnione będzie tłumaczenie w Polskim Języku Migowym.

Źródło tekstu: UTK/Serwis Kolejowy


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram