fbpx
Źródło: Pixabay.com/Andrzej Rembowski

maj 2021

25

3:05:35

Wypadek kolejowy na Podkarpaciu. Nie żyje 17-latka

Przed południem w pobliżu przejazdu kolejowo-drogowego w miejscowości Czarna (woj. podkarpackie, pow. dębicki) pod kołami pociągu zginęła 17-latka – podały regionalne media z Małopolski.

Do zdarzenia doszło niedaleko przejazdu przy ul. Osiedle Las, około godziny 10:40. W młodą kobietę uderzył pociąg relacji Warszawa – Przemyśl. Na miejscu przez policję i prokuraturę prowadzone są czynności wyjaśniające.

W związku z wypadkiem nastąpiły duże utrudnienia w ruchu. Jeden z torów został zablokowany, pociągi przejeżdżają wahadłowo, po przeciwległym torze.

To już trzecia śmierć osoby nastoletniej na polskich torach w ciągu ostatnich 72 godzin. W poniedziałkowy wieczór, również na Podkarpaciu, pod kołami pociągu zginęła 16-letnia mieszkanka Zaborowa. [czytaj więcej] Z kolei w niedzielę na skutek potrącenia przez pociąg w Lubinie poniosła śmierć 18-latka. [więcej] W dwóch ostatnich przypadkach służby ustaliły, że ofiary mogły popełnić samobójstwo.

mw


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram