fbpx
Źródło: Tram-silesia.pl

czerwiec 2021

06

12:06:00

Tramwaje Śląskie zapraszają do udziału w konkursie plastycznym „Mój wymarzony tramwaj”

Z okazji obchodzonego niedawno Dnia Dziecka, spółka Tramwaje Śląskie S.A. ogłosiła konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży do lat 15. Zadaniem konkursowym jest wykonanie jak najciekawszego modelu tramwaju, przy wykorzystaniu udostępnionego szablonu. Spółka czeka na zdjęcia prac do 13 czerwca.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie własnoręcznie, możliwie najbardziej oryginalnego modelu tramwaju, w oparciu o szablon udostępniony przez organizatora konkursu. Dostępny [tutaj] szablon należy pobrać, wydrukować, wyciąć, przyozdobić dowolną techniką (np. kredki, farby, wycinanki), a następnie złożyć, sfotografować i zdjęcia przesłać drogą elektroniczną.

„Żeby osiągnąć najlepszy efekt, polecamy wydrukować szablon na grubszej kartce, która zapewni sztywność modelu, ewentualnie nakleić zwykłą kartkę z wydrukiem na kartce bloku technicznego i dopiero wówczas wyciąć model. Nie chodzi nam o to, by na modelu odtworzyć rzeczywisty wygląd tramwajów, lecz by były to fantastyczne projekty, jakie zrodzić się mogą w dziecięcej wyobraźni” – podpowiada Andrzej Zowada, rzecznik spółki Tramwaje Śląskie S.A. i zapewnia, że technika zdobienia jest całkowicie dowolna, a organizator konkursu liczy na niezwykłą kreatywność dzieci.

W konkursie mogą wziąć udział osoby, które do dnia jego zakończenia, tj. do 13.06.2021 roku, nie ukończą 15 roku życia. Zdjęcia (maksymalnie 3) własnoręcznie wykonanej pracy należy przesłać mailowo na adres: tramwaj@tram-silesia.pl (w temacie maila wpisując: Mój wymarzony tramwaj) w terminie do 13 czerwca br. włącznie. Do wzięcia udziału w konkursie niezbędne jest również przesłanie skanu lub zdjęcia wypełnionej karty zgłoszeniowej.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 16.06.2021 r. na stronie internetowej spółki Tramwaje Śląskie S.A. Jury konkursowe wybierze 3 najciekawsze prace, których autorzy zostaną nagrodzeni maskotkami „Tramusia”.

Przed przystąpieniem do konkursu należy zapoznać się z [regulaminem konkursu]. Udział w konkursie jest równoznaczny z jego akceptacją.

Do udziału w konkursie niezbędne jest przesłanie wypełnionej [karty zgłoszeniowej], którą podpisać musi rodzic lub opiekun prawny uczestnika konkursu.

Źródło tekstu: Tram-silesia.pl/Serwis Kolejowy


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram