fbpx
Źródło: Piotr Hrabski

czerwiec 2021

14

9:06:06

ŁKA zaprasza do świętowania jej 7 urodzin

Łódzka Kolej Aglomeracyjna istnieje już 7 lat. W związku z tym przewoźnik zaprasza do wzięcia udziału w świętowaniu tego wydarzenia. ŁKA wraz z partnerami przygotowała dla swoich pasażerów atrakcyjne promocje dotyczące biletów. 19 czerwca Chętni będą mogli też zwiedzić jej zaplecze techniczne.

Zwiedzanie zaplecza ŁKA

Nowoczesne zaplecze techniczne dla taboru ŁKA znajduje się w sąsiedztwie stacji Łódź Widzew na obszarze blisko 4,5 ha. Innowacyjne rozwiązania technologiczne zastosowane przy budowie zaplecza zapewniają szczególną ochronę środowiska naturalnego oraz bezpieczeństwo pracowników. Na terenie stacji serwisowej prowadzone są prace związane z przeglądami technicznymi, naprawą, myciem oraz bieżącym utrzymaniem taboru ŁKA.

W programie zwiedzania:

  • nowoczesny tabor ŁKA, 
  • myjnia pracująca w systemie zamkniętego obiegu wody z podczyszczalnią ścieków,
  • hala zaplecza wyposażona w tory naprawczo-utrzymaniowe oraz urządzenia, takie jak: tokarka podtorowa do toczenia zestawów kołowych, laserowe stanowisko do pomiarów zestawów kołowych, waga do pomiaru nacisku, zapadnia, suwnica.

Termin zwiedzania: 19 czerwca br. w godzinach  11:20 – 12:45 

Zbiórka: dworzec Łódź Widzew (przy zejściu na perony) o godzinie 11:00, skąd uczestnicy zwiedzania przejadą na Zaplecze Techniczne pociągiem ŁKA; powrót ok. godz. 13:00.

Zapisy: wyłącznie drogą elektroniczną do 16 czerwca br. do godziny 15:00

Zgłoszenia można dokonać poprzez stronę: promocja@lka.lodzkie.pl. W formularzu należy podać: imię i nazwisko oraz adres e-mail, na który zostanie przesłane potwierdzenie uczestnictwa. W zwiedzaniu mogą wziąć udział osoby dorosłe oraz dzieci powyżej 7 roku życia (rok urodzenia dziecka należy wpisać w formularzu) wraz z pełnoletnim opiekunem.

Regulamin zwiedzania zaplecza technicznego dostępny jest [tutaj].

Liczba uczestników jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Prawidłowo wypełnione zgłoszenie powinno zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na kontakt ze mną za pośrednictwem podanego adresu email, w celu potwierdzenia zakwalifikowania zgłoszenia do wzięcia udziału w Zwiedzaniu Zaplecza Technicznego z okazji 7 urodzin ŁKA (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Oświadczam, że zapoznałem siebie oraz uczestników wycieczki z obowiązkiem informacyjnym dot. przetwarzania danych osobowych”.

Vouchery na przejazdy

Wraz z mPay i KOLEO, Łódzka Kolej Aglomeracyjna przygotowała atrakcyjne oferty dla swoich pasażerów. Osoby, które skorzystają z promocji, będą mogły m.in. pozyskać dodatkowe środki na zakup biletów przewoźnika.

Szczegóły dotyczące ofert promocyjnych dostępne są [tutaj].

Źródło tekstu: ŁKA/Serwis Kolejowy


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram