fbpx
Źródło: Podkarpacka.policja.gov.pl

czerwiec 2021

15

2:06:50

Wypadek na przejeździe w Brzeźnicy. Nie żyje 23-letnia kobieta

Do tragicznego wypadku doszło dziś przed południem na przejeździe kolejowym w Brzeźnicy (woj. podkarpackie, pow. dębicki). Kierująca autem osobowym kobieta wjechała wprost pod nadjeżdżający pociąg techniczny. 23-latka zginęła na miejscu.

Komenda Powiatowa Policji w Dębicy informuje, że do wypadku doszło około godziny 10 na przejeździe kolejowym w ciągu ul. Kasztanowej w Brzeźnicy. Prowadząca samochód marki Citroen Nemo podczas pokonywania skrzyżowania z linią kolejową wjechała wprost pod pociąg techniczny jadący w kierunku Dębicy. W wyniku zderzenia pojazdów mieszkanka Brzeźnicy poniosła śmierć na miejscu.

Według informacji opublikowanych przez lokalne media przejazd, na którym doszło do wypadku, nie posiada zapór, jednak jest odpowiednio oznakowany.

Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci zbadali maszynistę pod kątem zawartości alkoholu w organizmie. Mężczyzna był trzeźwy. Nie odniósł także żadnych obrażeń.

Dalsze czynności mające na celu ustalenie okoliczności wypadku prowadzą pod nadzorem prokuratora funkcjonariusze z KPP w Dębicy.

hp


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram