fbpx
Źródło: Koleje Śląskie

czerwiec 2021

25

12:06:16

Koleje Śląskie zapraszają na wycieczkę w Beskidy w cenie biletu

Od lipca do września 2021 roku, w każdą ostatnią sobotę miesiąca pasażerowie Kolei Śląskich będą mogli bezpłatnie udać się na wycieczkę w góry z przewodnikiem. Inicjatywa „Kolej na Beskidy”, organizowana z Polskim Towarzystwem Turystyczno-Krajoznawczym, to okazja do poznania historii i uroków Beskidu Małego, Śląskiego oraz Żywieckiego.

Śląski przewoźnik wskazuje, że Beskidy to idealne miejsce dla osób lubiących długie piesze wędrówki, podczas których można podziwiać malownicze doliny i dziką przyrodę. Liczba szlaków, barwne krajobrazy oraz niezwykłe historie to jedne z największych atutów regionu. Beskidzkie szlaki, poza walorami przyrodniczymi, charakteryzują się również dużym zróżnicowaniem tras pod względem trudności, co umożliwia aktywne spędzanie wolnego czasu przez całe rodziny.

Warunkiem udziału w akcji jest wysłanie elektronicznego zgłoszenia oraz posiadanie ważnego biletu na przejazd pociągiem Kolei Śląskich do stacji, z której rusza wycieczka w dniu jej rozpoczęcia. Liczba uczestników każdej wyprawy jest ograniczona do 20 osób. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Najbliższa wycieczka odbędzie się 31 lipca 2021 roku na trasie: Zwardoń – Rachowiec – Sól Kiczora – Wielka Zabawa – Rajcza. Potem nastąpi powrót na stację początkową.

Szczegółowe informacje dotyczące akcji „Kolej na Beskidy”, w tym formularz zgłoszenia oraz regulamin wycieczek, można znaleźć na [stronie internetowej] Kolei Śląskich.

Źródło tekstu: Koleje Śląskie/Serwis Kolejowy


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram