fbpx
Źródło: Twitter.com/Podkarpacka Policja

czerwiec 2021

25

10:06:52

Śmiertelny wypadek na stacji w Byczynie. Nie żyje młoda kobieta

Do tragicznego wypadku z udziałem pociągu i pieszej doszło wczoraj po południu na stacji kolejowej w Byczynie (woj. opolskie, pow. kluczborski). W wyniku potrącenia śmierć na miejscu poniosła 26-letnia kobieta, która przechodziła przez torowisko.

Radio Opole informuje na swojej stronie internetowej, że do wypadku doszło około godziny 16. Kobieta przechodząca przez tory po oznakowanym przejściu dla pieszych, prawdopodobnie nie ustąpiła pierwszeństwa pociągowi pasażerskiemu wjeżdżającemu na stację PKP w Byczynie. 26-latka poniosła śmierć w wyniku potrącenia.

Na miejscu zdarzenia działania prowadziły dwa zastępy straży pożarnej z OSP w Byczynie, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policja. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności dochodzeniowo-śledcze, mające wyjaśniać dokładne okoliczności wypadku. Jak podaje portal 24opole.pl, na chwilę obecną służby nie wykluczają samobójstwa.

Ze względu na wypadek ruch kolejowy między stacjami Byczyna Kluczborska i Kluczbork był wstrzymany. Pasażerom zapewniono komunikację zastępczą.

hp


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram