fbpx
Źródło: Opolska.policja.gov.pl

czerwiec 2021

28

3:06:49

Samobójstwo na torach w Kędzierzynie-Koźlu

Nie żyje mężczyzna, który dziś w godzinach porannych położył się na torach przed nadjeżdżającym pociągiem towarowym. Do tragicznego wypadku doszło w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Biały Ług – podaje na swojej stronie internetowej radio Doxa.fm.

W wypowiedzi udzielonej stacji radiowej kapitan Wojciech Żuchora z KPSP w Kędzierzynie-Koźlu powiedział, że wypadek miał miejsce przed godz. 8. Zgłoszenie dotyczące osoby, która położyła się na torowisku przed nadjeżdżającym pociągiem towarowym, wpłynęło od dyspozytora pracującego na nastawni mieszczącej się niedaleko miejsca tragedii. Maszynista składu nie był w stanie wyhamować pojazdu i uniknąć wypadku. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł mężczyzna, którego wiek i tożsamość nie są obecnie znane.

Na miejscu pracowali strażacy i policja pod nadzorem prokuratora. Służby prowadzą działania zmierzające do ustalenia tożsamości ofiary i wyjaśnienia wszystkich przyczyn zdarzenia.

Serwis Kolejowy


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram