fbpx
Źródło: Bezpieczny-przejazd.pl

czerwiec 2021

29

2:06:24

Kampania „Bezpieczny przejazd – szlaban na ryzyko!” zaprasza na spotkanie ws. wyjazdów wakacyjnych

Kampania „Bezpieczny przejazd…” zaprasza na kolejne wideospotkanie z cyklu #czatzekspertem live, które odbędzie się 30 czerwca o godz. 16. Tematem przewodnim wydarzenia będzie kwestia bezpieczeństwa podczas podróży w wakacje.

Na pytania internautów, dotyczące bezpiecznych wyjazdów i powrotów z wakacyjnego wypoczynku, odpowie Włodzimierz Kiełczyński, dyrektor Biura Bezpieczeństwa PKP Polskich Linii Kolejowych S.A.

Pytania można zadawać już teraz. Wystarczy wejść na fanpage [Kampanii] lub [PKP Polskich Linii Kolejowych S.A.] na portalu Facebook i napisać treść pytania w komentarzu pod postem informującym o czacie. Można je też wysyłać w wiadomościach prywatnych na profilu PKP PLK S.A. Ekspert udzieli odpowiedzi podczas spotkania.

Kampania „Bezpieczny przejazd...” zachęca do dołączenia do wydarzenia na Facebooku. Daje to możliwość otrzymania powiadomienia przed rozpoczęciem transmisji. Szczegóły znajdują się [tutaj]. Czat potrwa do godziny 17.

Źródło tekstu: Bezpieczny-przejazd.pl/Serwis Kolejowy


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram