fbpx
Źródło: Lodzkie.pl

Lipiec 2021

10

2:07:00

Łódzkie zaprasza na niedzielne przejazdy turystyczne

Władze województwa łódzkiego zapraszają na wycieczki w ramach „Turystycznych niedziel”. To cykl promocyjnych przejazdów pociągami i autokarami do ciekawych miejsc regionu. Pierwszy wyjazd do Spalskiego Parku Krajobrazowego odbędzie się 11 lipca o godzinie 11.

Wycieczki adresowane są do mieszkańców województwa łódzkiego, którzy w czasie wolnym chcą poznać najciekawsze miejsca regionu. W ramach każdego wyjazdu samorząd zapewnia bezpłatny przejazd, zwiedzanie atrakcji turystycznych z przewodnikami, biwak, konkurs ekologiczny z nagrodami oraz warsztaty i dyskusje na tematy przyrodnicze.

Projekt jest dofinansowany z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej - każda wycieczka będzie realizować działania edukacyjne i promować wartości ekologiczne. Zapisów na niedzielne przejazdy można dokonywać za pośrednictwem [strony internetowej].

Harmonogram wyjazdów

  • 11.07 – Spalski Park Krajobrazowy
  • 25.07 – Góra Kamieńska / Giganty Mocy
  • 8.08 – Bolimowski PK
  • 22.08 – ZOO Safari w Borysewie
  • 5.09 – Pasieka w Lipce
  • 19.09 – Zagroda Edukacyjna Konarzew

Źródło tekstu: Lodzkie.pl/Serwis Kolejowy


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram