fbpx
Źródło: Facebook.com/StacjaMuzeum

lipiec 2021

10

8:07:00

Stacja Muzeum zaprasza na giełdę modeli kolejowych

Warszawska Stacja Muzeum zaprasza na giełdę modeli kolejowych, która odbędzie się w niedzielę 11 lipca. Wydarzenie jest dobrą okazją nie tylko do dokonania zakupów w korzystnych cenach, ale także do spotkań z pasjonatami kolejnictwa i modelarstwa kolejowego.

Giełda odbędzie się w godzinach 10:00-14:00, w Sali Lustrzanej oraz na peronie Stacji Muzeum, mieszczących się w Warszawie przy ul. Towarowej 3 (budynek dawnego dworca Warszawa Główna).

„Zapraszamy wszystkich, nie tylko miłośników modeli kolejowych, ponieważ tego dnia wstęp do Stacji Muzeum wynosi tylko 7 zł. Dzieci do lat 7 mają wstęp bezpłatny” – zachęca placówka na swojej stronie internetowej.

Ze względu na obostrzenia związane z trwającą epidemią koronawirusa, organizatorzy proszą, by przed wejściem do Muzeum dezynfekować ręce (płyn dostępny przy wejściu do Muzeum oraz przy kasie biletowej), a podczas zwiedzania stosować się do poleceń personelu. Przypominają też o obowiązku zakrywania ust i nosa podczas przebywania w pomieszczeniach.

Bilety na wydarzenie można nabyć [tutaj].

Źródło tekstu: Stacja Muzeum/Serwis Kolejowy


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram