fbpx
Źródło: Facebook.com/PKP S.A.

lipiec 2021

12

10:07:13

Poznań: śmierć mężczyzny na torach

Nie żyje mężczyzna, który wczoraj około godziny 22:20 wpadł pod koła pociągu w Poznaniu. Ofiara przechodziła przez torowisko w niedozwolonym miejscu – podaje portal Radia Poznań.

Do tragicznego wypadku doszło w okolicach stacji kolejowej Poznań Garbary. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń służb, mężczyzna przechodził przez torowisko w miejscu do tego niedozwolonym i wkroczył wprost pod koła jadącego pociągu.

Na miejsce wypadku przybyli straż, policja i ratownicy medyczni. Służby przystąpiły do reanimacji pieszego, jednak odniesione przez niego obrażenia były zbyt poważne. Pomimo przeprowadzenia akcji ratowniczej, mężczyzna zmarł.

Po zdarzeniu ruch pociągów był prowadzony drugim torem. Utrudnienia zakończyły się przed godziną 3. Działania zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności tragedii prowadzą policja i Państwowa Komisja Badania Wypadków Kolejowych.

pg


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram