fbpx
Źródło: Policja.pl

lipiec 2021

13

12:07:23

Śmiertelny wypadek na torach w Pabianicach. Nie żyje 60-latka

W pobliżu jednego z przejazdów kolejowo-drogowych w Pabianicach doszło wczoraj do śmiertelnego wypadku z udziałem osoby pieszej. Około godziny 15:30 pod pociąg pasażerski wpadła 60-letnia kobieta – podaje portal łódzkiej „Gazety Wyborczej”.

Zdarzenie miało miejsce w pobliżu ul. Lutomierskiej. Kobieta w wieku 60 lat znalazła się na torowisku, około 150 m od przejazdu kolejowo-drogowego, i wpadła pod koła pociągu osobowego Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej wjeżdżającego na stację w Pabianicach. Ofiara zginęła na miejscu. Maszyniście prowadzącemu skład ani pasażerom nic się nie stało.

Do wypadku wezwano policję, straż pożarną oraz ratowników medycznych. Służby zabezpieczyły miejsce zdarzenia.

Ruch pomiędzy Łodzią i Zduńską Wolą był wstrzymany. Przewoźnik zapewnił pasażerom zastępczą komunikację autobusową. Utrudnienia trwały kilka godzin.

Przyczyny wypadku nie są znane. Sprawą zajmuje się policja i prokuratura. Śledczy nie wykluczają, że 60-latka popełniła samobójstwo.

pg


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram