fbpx

lipiec 2021

14

8:07:33

Polregio będzie współpracowało z PZU w zakresie opieki medycznej dla pracowników

Polregio, największy przewoźnik pasażerski w Polsce, zapewni kompleksową opiekę medyczną pracownikom i ich rodzinom, dzięki współpracy z TUW Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych. Porozumienie w tej sprawie zostało podpisane w piątek 9 lipca w Warszawie.

Dzięki umowie z TUW PZUW (Grupa PZU) oraz pokryciu zdecydowanej większości kosztów ubezpieczenia przez Polregio, pracownicy przewoźnika i ich rodziny będą mieli do wyboru atrakcyjne pakiety zdrowotne. W zależności od wyboru obejmą one m.in.: konsultacje u lekarzy pierwszego kontaktu, wizyty bez skierowania u specjalistów z ponad 20 dziedzin, badania diagnostyczne, prowadzenie ciąży, wizyty domowe lekarzy i pielęgniarek, rehabilitację oraz refundację koniecznego do niej sprzętu.

„Jest to wyjątkowe wydarzenie, które wprowadza naszą spółkę do grona pracodawców oferujących unikatowe benefity pracownicze. Ubezpieczenie zdrowotne nie było do tej pory dostępne w takiej formie dla wszystkich pracowników spółki. Zakres oferowanych w ramach umowy świadczeń jest bardzo szeroki, a dzięki dofinansowaniu POLREGIO jako pracodawcy, koszt miesięcznej składki w pakiecie Komfort dla pracownika wyniesie symboliczną złotówkę. POLREGIO oferując swoim pracownikom taki benefit, wyróżnia się na tle innych spółek i liczymy, że w ten sposób przyciągniemy nowych pracowników” – wskazuje Artur Martyniuk, prezes zarządu Polregio.

„TUW PZUW to, jak głosi jego hasło, więcej wspólnych korzyści. Na tym polega wzajemność w ubezpieczeniach, która opiera się na współpracy w interesie ubezpieczonych. Jest ona tym bardziej ważna i przynosi tym lepsze efekty, gdy – jak w przypadku TUW PZUW i POLREGIO – łączy podmioty należące do wspólnego właściciela, jakim jest Skarb Państwa. Utrzymywana w duchu patriotyzmu gospodarczego współpraca pozwala dzięki synergii czerpać dodatkowe korzyści dla zaangażowanych w nią podmiotów i polskiej gospodarki, a tym samym także dla Polaków. Współpraca z POLREGIO ma szczególnie ważny wymiar, ponieważ na korzystnych warunkach zapewnia jego pracownikom kompleksową opiekę zdrowotną na najwyższym poziomie. Ich zdrowie jest najważniejsze” – mówi członek Zarządu PZU i przewodnicząca Rady Nadzorczej TUW PZUW Małgorzata Sadurska.

Źródło tekstu: Polregio.pl/Serwis Kolejowy


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram