fbpx
Źródło: OSP Jasienica/Facebook

lipiec 2021

21

12:07:49

Mazowieckie: dwie osoby ciężko ranne po zderzeniu auta z pojazdem diagnostycznym

Dwóch mężczyzn trafiło do szpitala po zderzeniu samochodu osobowego z pojazdem diagnostycznym PKP PLK, do którego doszło wczoraj w Jasienicy (woj. mazowieckie, pow. wołomiński). Wypadek miał miejsce około godziny 12 na przejeździe kolejowo-drogowym.

Mężczyźni, którzy ucierpieli w wypadku, poruszali się autem osobowym marki Opel. Kierowca samochodu nie zachował ostrożności na skrzyżowaniu torowiska z drogą i wjechał wprost przed jadący pojazd diagnostyczny PKP Polskich Linii Kolejowych S.A., doprowadzając do kolizji.

Na skutek zderzenia osoby znajdujące się w aucie doznały poważnych obrażeń wielonarządowych zagrażających życiu. Zostały przetransportowane do szpitala na pokładzie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Samochód uległ poważnym uszkodzeniom. Lokalne media nie informują, czy pracownicy PKP PLK ucierpieli w wypadku.

W akcji ratowniczej i przy usuwaniu skutków zdarzenia uczestniczyły jednostki OSP Jasienica, OSP Tłuszcz i JRG Wołomin. Wyjaśnieniem przyczyn wypadku zajmuje się policja.

pg


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram