fbpx
Źródło: pixabay.com

wrzesień 2021

11

9:09:00

Poznań: Gra miejska z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu

Zbliża się kolejny Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu (16-22 września). W tym roku jedną z atrakcji będzie Gra Miejska – Wyjście Smoga.

W mieście pojawił się nowy czarny charakter – Smog, który zatruwa życie mieszkańcom Poznania. Podróżując pociągami, autobusami i tramwajami, dojeżdżając do pracy rowerem lub po prostu chodząc pieszo – możesz go pokonać. Dlatego zachęcamy do korzystania z transportu publicznego, a przede wszystkim do zebrania ekipy i wzięcia udziału w Grze Miejskiej Wyjście Smoga. Zapisy już ruszyły, a gra odbędzie się w sobotę – 18 września w godz. 11:00-17:00.

Na uczestników czeka nie tylko świetna zabawa, ale także potężna dawka wiedzy na temat Poznania i historii związanej z transportem publicznym, a także przydatnych informacji związanych z poruszaniem się w przyjazny dla środowiska sposób! Do wygrania również atrakcyjne nagrody.

Do gry można dołączyć rejestrując się na stronie: www.subscribepage.com/wyjsciesmoga

Źródło tekstu: Koleje Wielkopolskie/Serwis Kolejowy


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram