fbpx
Źródło: Siemens Mobility

wrzesień 2021

20

10:09:00

Mobility Spotlight: Głębokie zanurzenie w mobilności i #Cyfryzacji

28 września dołącz do Siemens Mobility na hybrydowym wydarzeniu poświęconym wyzwaniom stojącym przed branżą kolejową oraz tym, jak cyfryzacja umożliwi szybką modernizację. Wydarzenie rozpocznie się od przyjrzenia się głównym obszarom infrastruktury, taboru i cyberbezpieczeństwa, a następnie zagłębi się w konkretne rozwiązania wprowadzające branżę kolejową i mobilną na wyższy poziom modernizacji.

Na spotkaniu będą poruszane kwestie:

  •  wgląd w najnowsze trendy cyfrowe, takie jak sztuczna inteligencja, zautomatyzowana obsługa pociągów lub relacje C2B.
  •  jaki wpływ może mieć cyfryzacja na obniżenie kosztów, zwiększenie przepustowości i osiągnięcie 100% dostępności systemu kolejowego.
  •  inspiracje na rozwiązania, które pomogą wyprzedzić gry i nadążać za potrzebami pasażerów, ram regulacyjnych i gospodarczych oraz jak przezwyciężyć ograniczenia infrastrukturalne.

Przegląd sesji Siemens Mobility

Podczas 90-minutowego wydarzenia do gospodarzy Sally Eaves dołączy Devina Pasta (CDO Siemens Mobility) i razem poruszą bardzo istotne tematy, które zakłócają świat, kwestionując sposób, w jaki się poruszamy i spełniając nowe potrzeby pasażerów, a także podkreślą sposoby radzenia sobie z tymi wyzwaniami. Eksperci będą dostępni na pytania i odpowiedzi po każdej sesji, dzięki czemu można się z nimi kontaktować za pomocą funkcji czatu po dołączeniu do transmisji na żywo.

W ciągu ponad 90 minut będą proponowane różnorodne wirtualne sesje, w których można uczestniczyć indywidualnie.

Program wydarzenia: 

Pierwsza połowa wydarzenia (10.30 – 11.15) skupi się na najnowszych spostrzeżeniach i potencjalnym wpływie cyfryzacji na trzy kluczowe obszary inteligentnej infrastruktury, inteligentnych pociągów i holistycznego cyberbezpieczeństwa.

Druga połowa (11.30 – 12.15) ma na celu zainspirowanie, jak generować rzeczywisty wpływ na biznes za pomocą wielu sesji, konkretnie pokazując, jak rozwiązania cyfrowe mogą wzmocnić biznes i stworzyć wyjątkowe możliwości. Rejestracja na wydarzenie [tutaj].

Źródło tekstu: Siemens Mobility/Serwis Kolejowy


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram