fbpx
Źródło: turkol.pl

październik 2021

12

4:10:00

Czesio z Jamnikiem - wjadą na tory

Organizatorzy 20-lecia PKP Intercity i SKM Trójmiasto zapraszają na pokład specjalnych pociągów turystycznych, które zostaną uruchomione w Trójmieście z okazji 20-lecia przewoźników kolejowych: PKP Intercity oraz PKP Szybka Kolej Miejska. 

Pociągi przejadą odcinkami głównych i lokalnych linii kolejowych przebiegających na terenie Trójmiasta i okolic, jak zawsze będzie także okazja dla sympatyków kolei do "zaliczenia" odcinków całkowicie zapomnianych lub nieczynnych w ruchu pasażerskim.

Bilety na wyszczególnione pociągi ze specjalnej oferty jubileuszowej przewoźników pasażerskich PKP Intercity i PKP SKM są biletami ryczałtowymi, obowiązują niezależnie od długości trasy, na jakiej podróżują pasażerowie. Wszystkie pociągi objęte są całkowitą rezerwacją miejsc. Zachęcamy do skorzystania z jesiennej oferty!

Turystyka Kolejowa TurKol.pl jest partnerem przewoźników - PKP Intercity i PKP SKM - w organizacji specjalnej oferty jubileuszowej, przewoźnikami uruchamiającymi pociągi specjalne są PKP Intercity i PKP Szybka Kolej Miejska.

Szczegóły rozkładów jazdy pociągów na stronie [tutaj].

Źródło tekstu: turkol.pl/Serwis Kolejowy


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram