fbpx
Źródło: Pexels.com

październik 2021

12

9:10:35

Śmiertelny wypadek w Małaszewiczach Małych. Nie żyje 25-latek

Policjanci z terespolskiego komisariatu ustalają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku podczas pracy. Wczoraj rano na terminalu przeładunkowym w miejscowości Małaszewicze Małe, pracownik przyciśnięty został przez skład z kontenerami do krańcowej zapory torowiska. W wyniku zdarzenia poniósł śmierć na miejscu.

Do zdarzenia doszło 11.10 przed godziną 7.00 na kolejowym terminalu przeładunkowym w miejscowości Małaszewicze Małe. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 25-letni pracownik firmy  został przyciśnięty do krańcowej zapory przez skład towarowy.  Niestety w wyniku zdarzenia mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

"W chwili wypadku maszynista prowadzący skład był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez nas badanie" - mówi komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Czynności na miejscu wykonywane były przy udziale Państwowej Inspekcji Pracy i pod nadzorem Prokuratora decyzją, którego ciało zostało zabezpieczone, celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Źródło tekstu: biala-podlaska.policja.gov.pl/Serwis Kolejowy


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram