fbpx
Źródło: koleje-wielkopolskie.com.pl

październik 2021

23

10:10:00

Wystawa plakatów w Starym Browarze

18 października odbyła się w Starym Browarze mobilna wystawa plakatów wyróżnionych w konkursie „Pociąg do sztuki”. Okazja do zobaczenia prac w holu Dworca Głównego w Poznaniu potrwa do końca października. 

Koleje Wielkopolskie łączą Wielkopolskę już od 10 lat. Jako firma świadcząca bezpieczne i komfortowe przewozy, jednocześnie otwarta na nowe, artystyczne formy promocji podstawowej działalności Spółki, postanowiła z okazji jubileuszu zorganizować konkurs na plakat. Celem pierwszej edycji konkursu było promowanie młodych artystów, zachęcenie ich do innego spojrzenia na środek transportu, jakim jest pociąg oraz na relację, jaka może się tworzyć podczas podróży.

Z ponad setki otrzymanych plakatów, jury pod przewodnictwem Pana Szymona Chwalisza wybrało 13 najlepszych, które są prezentowane szerszemu gronu odbiorców w przestrzeniach publicznych – obecnie w pięknej przestrzeni wystawowej Starego Browaru.

Dobre wiadomości, dla tych, którzy rzadziej bywają w Poznaniu. Plakaty będą również kolejno prezentowane w przestrzeniach publicznych w innych miejscowościach. Wystawa odwiedzi między innymi Luboń, Wolsztyn, Murowaną Goślinę oraz Kościan. Szczegóły dostępne będą już niebawem na stronie internetowej Kolei Wielkopolskich oraz profilach w mediach społecznościowych. 

Źródło tekstu: koleje-wielkopolskie.com.pl/Serwis Kolejowy


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram