fbpx
Źródło: utk.gov.pl

listopad 2021

05

12:11:00

Zmiana terminu szkolenia „Przewóz koleją towarów niebezpiecznych”

Szkolenie „Przewóz koleją towarów niebezpiecznych” organizowane w ramach Akademii Bezpieczeństwa Kolejowego, a planowane na 18 listopada 2021 r. zostało przesunięte na 1 grudnia 2021 r.

Na szkolenie można będzie się zapisać 2 tygodnie przed jego planowanym terminem. Komunikat przypominający o szkoleniu będzie zamieszczony na stronie UTK. Pozostałe informacje dotyczące szkolenia można znaleźć [TUTAJ].

W ramach prowadzonego przez Urząd Transportu Kolejowego projektu Akademia Bezpieczeństwa Kolejowego do czerwca 2022 r. przeprowadzone zostaną bezpłatne szkolenia dla minimum 3 tys. przedstawicieli rynku kolejowego.

Celem ABK jest kształtowanie bezpiecznego i konkurencyjnego oraz sprawnie funkcjonującego systemu kolejowego przez wyrównywanie poziomu wiedzy i kompetencji uczestników sektora transportu kolejowego. Akademia będzie również stanowić platformę upowszechniającą i wspomagającą wymianę dobrych praktyk.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Zapisy na wszystkie szkolenia są dostępne [TUTAJ].

Źródło tekstu: utk.gov.pl/Serwis Kolejowy


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram