fbpx
Źródło: turkol.pl

listopad 2021

19

1:11:52

KATARZYNKI 2021 - Pociągiem przez Kujawy

Już jutro (20.11) z okazji Dnia Kolejarza Turystyka Kolejowa TurKol wspólnie z przewoźnikami Cargo Master i ARRIVA RP zaprasza w ramach oferty KATARZYNKI na pokład specjalnych pociągów turystycznych. 

Pasażerowie będą mogli skorzystać z pociągów uruchamianych na kilku różnych odcinkach, rozpoczynając podróże w Bydgoszczy Gł., Inowrocławiu lub Toruniu Gł.

Pociągi przejadą odcinkami głównych i lokalnych linii kolejowych przebiegających na terenie województwa kujawsko - pomorskiego. Dla wszystkich sympatyków kolei będzie także okazja do "zaliczenia" linii całkowicie zapomnianych lub nieczynnych w ruchu pasażerskim.

Bilety

Bilety na wyszczególnione poniżej pociągi z oferty KATARZYNKI 2021 są biletami ryczałtowymi, obowiązują niezależnie od długości trasy, na jakiej podróżują pasażerowie. 

Ceny ofert dla różnych pociągów są zróżnicowane ze względu na długość trasy i czas przejazdu. Wszystkie pociągi objęte są całkowitą rezerwacją miejsc. Zapraszamy do skorzystania z jesiennej oferty!

INTERNETOWA REZERWACJA MIEJSC została ZAKOŃCZONA!

Bilety będą dostępne w sprzedaży gotówkowej u kierownika pociągu - do wyczerpania puli wolnych miejsc.

Więcej szczegółowych informacji [TUTAJ]

Źródło tekstu: turkol.pl/Serwis Kolejowy


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram