fbpx
Źródło: intercity.pl

listopad 2021

26

9:11:00

PKP Intercity: zimowa promocja

Bilety w cenie o 10% niższej od ceny regularnej, są już dostępne w kasach PKP Intercity oraz na stronie Interrail.eu. Promocją objęte zostały bilety Global Pass, z którymi podróżować można do 33 krajów w Europie oraz bilety One Country Pass, ważne w jednym wybranym kraju*. Bilety można kupić nawet na 11 miesięcy przed wyruszeniem w drogę.

Bilety Interrail to bilety typu Pass, pozwalające na podróż na połączeniach realizowanych przez europejskich przewoźników kolejowych i promowych. W zasięgu biletu jest aż 40 000 destynacji na całym kontynencie. Podróż możliwa jest w okresie ważności wybranego biletu np. w ciągu 7 dni z 1 miesiąca lub codziennie przez 22 kolejne dni. Szczegóły oraz pełna oferta Interrail [TUTAJ].

Podróżując z biletem Interrail należy pamiętać o rejestrowaniu szczegółów podróży na okładce biletu lub w aplikacji mobilnej Rail Planner App. Dzięki skorzystaniu z aplikacji podróż może stać się jeszcze bardziej elastyczna. Dostępny w niej rozkład jazdy pomaga szczegółowo zaplanować każdą trasę oraz podpowiada, które połączenia wymagają obowiązkowej dodatkowej rezerwacji miejsca do siedzenia. Konkretne połączenia można dodawać i usuwać, aż do momentu odjazdu pociągu.

Kupując bilet w kasie PKP Intercity, należy podać imię i nazwisko podróżnego, numer dokumentu tożsamości, z którym będzie podróżował oraz datę urodzenia. Należy również wskazać pierwszy dzień podróży, od którego rozpocznie się okres ważności biletu. Bilety promocyjne podlegają zwrotom oraz wymianie na takich samych warunkach jak bilety w ofercie regularnej. Warunki oferty znajdują się [TUTAJ].

Promocja potrwa do 3 stycznia 2022 r. włącznie.

* Promocja nie dotyczy biletów One Country Pass do Danii, Finlandii, Norwegii, Szwajcarii i Szwecji.

Źródło tekstu: intercity.pl/Serwis Kolejowy


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram