fbpx
Źródło: polregio.pl

styczeń 2022

04

8:01:00

Od 1 stycznia 2022 r. nowe połączenia POLREGIO w województwie podlaskim

POLREGIO S.A. informuje, że decyzją Zarządu Województwa Podlaskiego, w nadchodzącym roku zostaną przywrócone codzienne, całoroczne połączenia do Siemianówki, które od kilku lat funkcjonowały tylko w wakacje. W rozkładzie jazdy pojawia się też nowe połączenie na trasie Białystok – Sokółka.

Od stycznia 2022 r. będą kursowały dwie pary pociągów:                          

- Hajnówka odj. 6:15 – Siemianówka przyj. 6:39, codziennie oprócz sobót (pociąg skomunikowany z pociągiem z Białegostoku),

- Czeremcha odj. 17:51 – Siemianówka przyj. 18:46, codziennie,

- Siemianówka odj. 7:19 – Czeremcha przyj. 8:14, codziennie oprócz sobót (skomunikowany z pociągami do Białegostoku i Siedlec),

- Siemianówka odj. 19:23 – Czeremcha przyj. 20:24, codziennie (skomunikowany na stacji Hajnówka z pociągiem do Białegostoku).

Trasa Czeremcha - Hajnówka - Siemianówka jest objęta promocyjną ofertą „Połączenie w dobrej cenie”. Dzięki temu ceny biletów na przejazd są znacznie tańsze niż w taryfie podstawowej, przy tym honorowane są ustawowe uprawnienia do ulg na przejazd koleją.

Źródło: polregio.pl

W rozkładzie na 2022 r. pojawi się też nowe połączenie z Białegostoku do Sokółki – pociąg będzie  kursował w dni robocze. Dzięki temu mieszkańcy Sokółki zyskają więcej możliwości powrotu z pracy i szkoły do domu: 

- Białystok odj. 16:53 – Sokółka przyj. 17:35,

- Sokółka odj. 18:04 – Białystok przyj. 18:46.

Szczegółowe informacje o nowych połączeniach są dostępne w rozkładach jazdy, prezentowanych na wszystkich stacjach i przystankach oraz na stronach internetowych polregio.pl i portalpasazera.pl.

Informacje o rozkładzie jazdy można również uzyskać w kasach biletowych oraz pod numerem infolinii POLREGIO 703 20 20 20 (czynnej całą dobę). 

Źródło tekstu: polregio.pl/Serwis Kolejowy 


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram