fbpx
Źródło: koleje-wielkopolskie.com.pl/WOŚP

styczeń 2022

13

10:01:00

Koleje Wielkopolskie wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Koleje Wielkopolskie kolejny raz wesprą cele Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Przewoźnik w tym roku przygotował aż pięć licytacji, z których środki zasilą konto WOŚP. Tym razem fundacja skupia się na zapewnieniu najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u najmłodszych. 

Licytacje: 

  • możliwość przeprowadzenia kampanii reklamowej w pociągach Kolei Wielkopolskich. Kampania będzie mogła być zrealizowana poprzez ekspozycję na monitorach w pociągach przez dwa tygodnie, po uzgodnieniu ze Zwycięzcą licytacji.

Weź udział w AUKCJI

Obowiązuje Regulamin zawierający szczegółowe zasady dotyczące kampanii reklamowej. Podejście do licytacji jest równoznaczne z akceptacją zapisów Regulaminu kampanii reklamowej (plik PDF).

  • unikatowa grafika autorstwa Andrzeja Mleczki nawiązująca do jubileuszu 10-lecia Kolei Wielkopolskich – wydrukowana w formacie A3 i oprawiona.

Weź udział w AUKCJI 

Źródło: koleje-wielkopolskie.com.pl
  • jeden z 3 zwycięskich plakatów konkursie „Koleje Wielkopolskie – pociąg do sztuki”, wydrukowany w formacie B2 na grubym tworzywie PCV. Do każdego plakatu dołączamy wyjątkowy album prezentujący prace wyróżnione w naszym konkursie artystycznym.

Weź udział w licytacjach:

AUKCJA 1 – 1 nagroda w konkursie na plakat Pociąg Do Sztuki (autor: Wiktoria Cieńciała)

AUKCJA 2 – 2 nagroda w konkursie na plakat Pociąg Do Sztuki (autor: Anna Bonikowska)

AUKCJA 3 – 3 nagroda w konkursie na plakat Pociąg Do Sztuki (autor: Marcin Plewa)

Źródło tekstu: koleje-wielkopolskie.com.pl/Serwis Kolejowy 


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram