fbpx
Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kutnie

styczeń 2022

19

9:01:56

Kutno: śmiertelny wypadek na niestrzeżonym przejeździe kolejowym

Wczoraj około godziny 14 w miejscowości Florek w gminie Kutno doszło do tragicznego wypadku z udziałem samochodu osobowego i pociągu. Nie żyje 39-letnia kobieta, a dwójka jej dzieci została przewieziona do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że około godziny 14:15, kobieta kierująca pojazdem osobowym marki Volkswagen z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn wjechała na niestrzeżony przejazd kolejowy, wprost pod nadjeżdżający pociąg osobowy relacji Katowice-Gdynia. 

W wyniku zdarzenia pojazd został przepchnięty przez lokomotywę kilkadziesiąt metrów od przejazdu. Kierowca auta, 39-letnia mieszkanka powiatu kutnowskiego pomimo reanimacji zmarła. W samochodzie znajdowały się również córki zmarłej, w wieku 7 i 8 lat. Jedna z dziewczynek została przetransportowana Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Łodzi, natomiast druga z lekkimi obrażeniami do szpitala w Kutnie. 

Policjanci pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Kutnie wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Na miejscu pracowały wszystkie służby ratownicze do późnych godzin wieczornych. 

Źródło tekstu: Serwis Kolejowy


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram