fbpx
Źródło: nevomo.tech

styczeń 2022

24

9:01:44

NEVOMO: Dornier Consulting International dołącza do grona strategicznych partnerów

Nevomo oraz Dornier Consulting International, jedna z największych niemieckich firm konsultingowych specjalizujących się w systemach transportowych, zawarły umowę o partnerstwie w zakresie rozwoju systemu MagRail. Dornier Consulting, należący do Grupy Dornier, posiada bogate międzynarodowe doświadczenie w rozwiązywaniu złożonych problemów naukowych, technicznych i planistycznych, ze szczególnym naciskiem na zrównoważony rozwój i ochronę zasobów.

Dornier Consulting International i Nevomo połączą teraz siły, aby wspólnie pracować nad systemem MagRail. Dornier Consulting International, działając na arenie międzynarodowej, posiada również duże doświadczenie w takich regionach jak Bliski Wschód.

"Nevomo oferuje unikalną technologię dla infrastruktury kolejowej, pozwalającą nadać istniejącym liniom kolejowym nowego znaczenia w zakresie konkurencyjności przewozów. Dzięki inspiracji koncepcją hyperloop, Nevomo w łatwy sposób zapewnia dodatkową przepustowość i nowe modele biznesowe istniejącym systemom kolejowym, na zasadzie plug-and-play. To będzie prawdziwy przełom. Dornier Consulting International jest dumny, że może współpracować z jedną z najbardziej innowacyjnych firm z branży infra-tech w dziedzinie mobilności." - powiedział Stefan Barthelmes, Dyrektor ds. Transportu - Business Line Mobility, Dornier Consulting International.

"Jest mi niezmiernie miło, że Dornier Consulting International dołączył do grona naszych strategicznych partnerów. Jestem przekonany, że nasza współpraca będzie bardzo owocna i już wkrótce będziemy mogli ogłosić kolejne osiągnięcia w rozwoju technologii MagRail." - powiedział Milan Chromík, Prezes Zarządu Nevomo.

Źródło tekstu: nevomo.tech/Serwis Kolejowy


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram