fbpx
Źródło: arriva.pl/WOŚP

styczeń 2022

27

11:01:48

Arriva gra razem z WOŚP

Grupa Arriva w Polsce po raz kolejny weźmie udział w najpopularniejszej akcji charytatywnej w Polsce, czyli Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczna edycja to już 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a jej głównym celem jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

W dniu 30 stycznia 2022 roku (niedziela) wolontariusze WOŚP za okazaniem identyfikatora będą uprawnieni do bezpłatnych przejazdów we wszystkich autobusach regionalnych uruchamianych przez Arriva Bus oraz pociągach uruchamianych przez Arriva RP. Dodatkowo w autobusach i pociągach będzie możliwa organizacja kwesty na rzecz WOŚP.

Wraz z toruńskim sztabem WOŚP Arriva zaprasza do udziału w wyjątkowych licytacjach:

PRZEJAZD W KABINIE MASZYNISTY NA TRASIE TORUŃ - SIERPC

(zakończenie licytacji - wtorek, 08.02.2022 godz. 18:56:42)

Zwycięzca licytacji będzie miał możliwość przyjrzeć się pracy maszynisty pociągu pasażerskiego z bliska, poznać jej tajniki oraz zobaczyć kolej z innej, nieznanej dotąd perspektywy.

Licytacja dostępna [TUTAJ].

Źródło: arriva.pl

ZESTAW UNIKALNYCH GADŻETÓW

(zakończenie licytacji - wtorek, 08.02.2022 godz. 19:01:49)

Zestaw kolejowo-autobusowych gadżetów Arriva, w którym znajduje się trójdzielny kalendarz ścienny na 2022 rok, pendrivy w kształcie pojazdów, kubek, podkładki pod napoje oraz breloki do kluczy.

Licytacja dostępna [TUTAJ].

Źródło: arriva.pl

Źródło tekstu: arriva.pl/Serwis Kolejowy


Podziel się

Najczęściej czytane

Kontakt

Redaktor naczelny
Mateusz Wójtowicz
naczelny@serwiskolejowy.pl
Ul. Dąbrowskiego 6
87 - 100 Toruń
magnifiercross
Napisz do nas! linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram